Geoblog.pl    marianka    Podróże    W Krainie Azteków i Majów - Meksyk    Meksykańskie założenia
2018

Meksykańskie założenia

Meksyk
Meksyk, Mexico

Rozpoczynamy kolejny rozdział naszej podróży pt. ‘wykorzystać urlop macierzyński do cna‘. Tym razem spędzimy ponad 6 tygodni w Meksyku i do Polski wrócimy tuż przed pierwszymi urodzinami Róży.
Z góry przepraszam wszystkich obserwujących za ominięcie relacji z azjatyckiej części wyprawy. Obiecuję do niej wrócić, a tymczasem przyłożyć się do prowadzenia zapisek z Meksyku na bieżąco.

Założenia są podobne, co poprzednio: Rafał w ciągu dnia pracuje zdalnie, Róża ćwiczy motorykę na podłodze, a ja ogarniam naszą ekipę. Dlatego też nie będziemy miejsca zmieniać często, mniej więcej raz na tydzień. Znów jedziemy bardziej pożyć w danym miejscu niż intensywnie zwiedzać.

Dlaczego Meksyk?
Ze względu na przyjemną temperaturę, doskonałą kuchnię, dobrą infrastrukturę i brak zagrożeń chorobowych. Do tego jest tu wiele interesujących miast, w których nie będziemy się nudzić przez tydzień.
Po pierwszym tygodniu pobytu mogę potwierdzić, że jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Meksyk bardzo nas pozytywnie zaskoczył!

stock
stock - 2018-04-25 05:38
Ojej, ale super. Meksyk jest w moim top 5 krajów do szybkiego zobaczenia!

stock
stock - 2018-04-25 05:38
Ojej, ale super. Meksyk jest w moim top 5 krajów do szybkiego zobaczenia!

zula - 2018-04-25 06:00
Życzę aby każdy meksykański tydzień był cudowny!
Róża to wielka podróżniczka.
Pozdrawiam serdecznie :)

Super plan. Powodzenia.

mamaMa
mamaMa - 2018-04-25 14:12
Świetne założenia!!!
Jesteście trójką cudownych podróżników!

marianko, dziękuję za azjatycką przesyłkę, doszła w sobotę i sprawiła nam wiele radości. Pochwalę się oficjalnie niedługo:-)

Mirka66
Mirka66 - 2018-04-27 07:59
Super ! Milego pobytu zycze Wam . Czekam na relacje i zdjecia.

danach
danach - 2018-04-28 10:57
Ojej a ja myślałam,że otwieram kolejny rozdział Azji a tu Meksyk- super, napisz czy tam jest bezpiecznie

BoRa
BoRa - 2018-04-28 18:20
Przyjemnego pobytu!. Różyczka szybko rośnie. Duża i śliczna z niej dziewczynka.
Pozdrawiam serdecznie
BoRa

Pamar
Pamar - 2018-06-14 13:16
Rozpoczynam czytanie relacje z wielkim zainteresowaniem. Mam stały kontakt z Meksykanką, którą często podkreśla, że w Meksyku jest bardzo niebezpiecznie i że w niektóre rejony nawet oni nie jeźdżą, bo są zdominowane przez lokalne gangi. Wszystko to powoduje, że spychamy Meksyk na drugi plan. Może Wasza relacja przełamie ten strach. Z pewnością na maksa zadbaliście o swoje bezpieczeństwo i chętnie o tym poczytam

Marianka

31.12.2021 - 01.01.2024